6

kat

333

oda

50

metre denize

2016

yapım yılı

The Lumos Deluxe Resort Hotel & Spa

Toros Residence İnşaat firmasına ait The Lumos Deluxe Resort Hotel & Spa 12.000 m² lik alanda kurulmuş olup Mayıs 2016 tarihinde hizmete açılmıştır. Mahmutlar şehir merkezine 3 km, Alanya şehir merkezine 15 km, Gazipaşa Havalimanına 25 km, Antalya Hava Limanına 140 km, özel plajımız (geçiş yolu ve tünel bağlantılı) 150 mt. uzaklıkta bulunmaktadır. Toplam 1375 m² havuz alanı, muz bahçeleriyle çevrili doğal güzellikleriyle misafirlerine evlerindeki rahatı ve konforu yaşatan ultra herşey dahil konseptiyle hizmet veren The Lumos Deluxe Resort Hotel & Spa özgün ve seçkin bir tatil merkezidir. Etkileyici mimari tarzı ve havuzları ile yiyecek içecek üniteleri misafirlerimize rahat ve konforu yaşatan farklı bir tatil anlayışı sunmaktadır. 

Otelimiz bünyesinde hizmet veren “Mini Kulüp, çocuklu ailelerin rahat tatil yapmaları amacı ile oyun alanı, kaydıraklı yüzme havuzlarından oluşmaktadır. Güzellik ve Spa Merkezinin son derece sakin, rahatlatıcı ortamında bedeninizi ve zihninizi özel terapilerimizle canlandırabilir, vücudunuzdaki tüm gerilim ve negatif enerjiden arınabilirsiniz. 

Tasarım konseptleri; fonksiyonelliğin yanısıra dinçlik ve dinginlik duygusunu hem görsel ve hem de zihinsel olarak yaratmaya yönelik biçimlerde yapılandırılmış merkezimizde huzur ve dinginliği sağlıklı ve zinde bir yaşantıyla sentezleyerek sizlere hissettirmektir.

The Lumos Deluxe Resort Hotel & Spa

Açılış Tarihi: Mayıs 2016
Kategori: Beş Yıldızlı Otel
Kapasite: 333 Oda
– Standart Oda: 301
– Engelli Odası: 3
– Aile Odası: 12
– Deluxe Oda: 15
Yatak: 944 Yatak
Kat Sayısı: 6 Kat
Sezon: 12 Ay Açık
Pansiyon: UHD (Ultra Herşey Dahil)
Asansör Sayısı: 5 Misafir Asansörü

Alanya – Gazipaşa Havaalanı: 25 km
Alanya – Antalya Havaalanı: 140 km
Şehir Merkezi – Mahmutlar: 3 km
Şehir Merkezi – Alanya: 15 km

Adres: Kargıcak Mah. Gazipaşa Cad. No: 21 Alanya / Antalya / Türkiye
Telefon:
+90 242 510 17 00
E-posta: info@lumoshotel.com
Web Sitesi: www.lumoshotel.com